182 достапни возила со можност за отплата на 48 рати

Одберете возило
Аплицирајте
Потпишете договор

Нашиот тим е достапен во - Авто Салон OneAuto - Понеделник-Петок 09:00 - 17:00 | Сабота 09:00 - 16:00 ; Централа - Понеделник-Петок 09:00 - 17:00 | Сабота 09:00 - 14:00

Нашиот тим е достапен во - Авто Салон OneAuto - Понеделник-Петок 09:00 - 17:00 | Сабота 09:00 - 16:00 ; Централа - Понеделник-Петок 09:00 - 17:00 | Сабота 09:00 - 14:00

Нашиот тим е достапен во - Авто Салон OneAuto - Понеделник-Петок 09:00 - 17:00 | Сабота 09:00 - 16:00 ; Централа - Понеделник-Петок 09:00 - 17:00 | Сабота 09:00 - 14:00

⮘ Добредојдовте во OneGroup ⮚

Групацијата ОНЕ се состои од финансиските институции ОНЕ Лизинг, ОНЕ Финанце и компанијата за продажба на половни возила ОНЕ Ауто.

Друштво за трговија ОНЕ АУТО ДООЕЛ Скопје е основано во 2021-ва година. ОНЕ АУТО е компанија за продажба на половни возила која својот бизнис го гради врз принципите на посветеност, експертиза, иновации и ефикасност. Компанијата располага со широк спектар на брендови набавени преку платформи од Франција, Италија, Белгија и Германија. Сите возила на продажба се сервисирани, регистрирани и со гаранција за километража.

AUDI A8 2014 4.2TDI Quattro 283 KW 385 KS

ОНЕ АУТО ( Скопје )
38,000€
Рата од:
482 €

VOLKSWAGEN TIGUAN 2008 1.4 TSI 110 Kw 150 Hp

ОНЕ АУТО ( Скопје )
8,300€
Рата од:
213 €

VOLKSWAGEN GOLF 5 2009 1.9 TDI 66 Kw

ОНЕ АУТО ( Скопје )
5,750€
Рата од:
148 €

PEUGEOT 508 SW 2011 1.6 HDI 82 KW 112 KS

ОНЕ АУТО ( Скопје )
7,850€
Рата од:
202 €

FIAT 500 1.3 JTD 55 KW 75 KS

ОНЕ АУТО ( Скопје )
6,150€
Рата од:
158 €

‼️ SKODA OCTAVIA 2019 1.6 TDI 115 HP ‼️

ОНЕ АУТО ( Скопје )
14,800€
15,200€
Рата од:
380 €

‼️ SKODA OCTAVIA 2019 1.6 TDI 115 HP ‼️

ОНЕ АУТО ( Скопје )
14,800€
15,200€
Рата од:
380 €

‼DACIA SANDERO 2013 1.2 / 75KS‼

ОНЕ АУТО ( Скопје )
4,500€
4,800€
Рата од:
116 €

‼️ SKODA OCTAVIA 2019 1.6 TDI 115 HP ‼️

ОНЕ АУТО ( Скопје )
14,800€
15,200€
Рата од:
380 €

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1

Одберете возило од нашата целосна понуда

Пребарувајте низ нашите понуди за да го најдете возилото што е соодветно за Вас.
Чекор 2

Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг

Контактирајте не и ние ќе Ви помогнеме во процесот на аплицирање
Чекор 3

Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Уживајте во возењето!
>