VOLVO XC60 2017 D4 Inscription AWD Geatronic ОНЕ АУТО ( Скопје )
33,700€ Рата од: 528€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ VOLVO XC60 2017 D4 Inscription AWD Geatronic ‼️
???? МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ !!!
✅33,700 €
✅2017 година
✅Diesel
✅Аутоматски менувач
✅2.0 D4 / 140 KW/190 KS
✅ 161,917 km
✅Регистрирано до: 04/2025
✅До 3.000 км или 2 месеци ГАРАНЦИЈА
✅Oпрема:
-Климатизација
-Потпирач за рака
-Автоматска контрола на климата, 2 зони
-Контрола на крстарење
-Електрична задна врата
-Електрични странични ретровизори
-Држач на ридови
-Централна брава на вратата без клуч
-Кожен волан
-Сензор за светлина
-Лумбална поддршка
-Мултифункционален волан
-Систем за навигација
-Контрола на растојание од паркирање
-Сензори на системот за помош при паркирање напред
-Сензори на системот за помош при паркирање назад
-Електрични прозорци
-Сензор за дожд
-Систем старт-стоп
-Android Auto
-Apple CarPlay
-Bluetooth
-CD плеер
-Дигитален кокпит
-Дигитално радио
-Вграден компјутер
-звучен систем
-USB
-Централна брава на вратата
-Дневни светла
-Систем за предупредување за далечина
-Откривање на поспаност на возачот
-Возачко воздушно перниче
-Електронска контрола на стабилноста
-Помошник за сопирање за итни случаи
-Систем за итни случаи
-Помош за долго светло
-Имобилизатор
-Изофикс
-LED дневни светла
-LED фарови
-Систем за предупредување за напуштање лента
-Странично воздушно перниче на совозачот
-Серво волан
-Странични воздушни перничиња
-Систем за контрола на ограничување на брзината
-Систем за следење на притисокот во гумите
-Контрола на тракција
-Препознавање сообраќаен знак
-Алуминиумски тркала
-Автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор
-Карго бариера
-Летни гуми
-Екран на допир
-Гласовна контрола
✅100% ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
✅ 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
???? www.onegroup.mk
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
???? 071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје.

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 528€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>