SEAT ATECA / 2019 / 1.6 TDI 115 DSG7 ECO S&S S.BUSINESS ОНЕ АУТО ( Скопје )
19,500€ Рата од: 528€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️SEAT ATECA / 2019 / 1.6 TDI 115 DSG7 ECO S&S S.BUSINESS ‼️
???? МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ !!!
✅19,500 €
✅2019 година
✅Дизел
✅Аутоматски менувач DSG7
✅1.6 ТDI / 85 KW/116 KS
✅ 169,813 km
✅Регистрирано до: 4.2025
✅Oпрема:
-Потпирач за рака
-Автоматска контрола на климата
-Електрични странични ретровизори
-Мултифункционален волан
-Систем за навигација
-Контрола на растојание од паркирање
-Камера на системот за помош при паркирање
-Сензори на системот за помош при паркирање назад
-Електрични прозорци
-Поделени задни седишта
-Систем старт-стоп
-Bluetooth
-Дигитално радио
-Вграден компјутер
-USB
-ABS
-Адаптивна контрола на патувањето
-Централна брава на вратата
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Електронска контрола на стабилноста
-Помошник за сопирање за итни случаи
-Светла за магла
-Воздушно перниче за глава
-Помош за долго светло
-Имобилизатор
-Изофикс
-LED фарови
-Систем за предупредување за напуштање лента
-Воздушно перниче од страна на совозачот
-Серво волан
-Странични воздушни перничиња
-Систем за следење на притисокот во гумите
-Алуминиумски тркала
-Амбиентално осветлување
-Електронска сопирачка за паркирање
✅100% ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
✅ 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
???? www.onegroup.mk
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
???? 071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 528€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>