Citroen Nemo 2011 1.3 HDI 55 KW ОНЕ АУТО ( Скопје )
5,600€ Рата од: 162€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ Citroen Nemo 2011 1.3 HDI 55 KW ‼️
????МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ !!!
✅5,600 €
✅2011 година
✅Дизел
✅1.3 / 55 KW/ 75 KS
✅172,781 km
✅Manual
✅Регистрирано до: 10/2023
✅Oпрема:
-Air conditioning
-Armrest
-Electrical side mirrors
-Power windows
-CD player
-MP3
-On-board computer
-Radio
-ABS
-Alarm system
-Central door lock with remote control
-Driver-side airbag
-Electronic stability control
-Fog lights
-Immobilizer
-Isofix
-Passenger-side airbag
-Power steering
-Side airbag
-Tire pressure monitoring system
-Traction control
-Emergency tyre repair kit
-Sliding door
-Trailer hitch
За повеќе информации контактирајте не на:
???? www.onegroup.mk
☎️022775555
????071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 162€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>