AUDI A4 2010 2.0 TDI 100 Kw 136Hp ОНЕ АУТО ( Скопје )
10,000€ Рата од: 289€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ AUDI A4 2010 2.0 TDI 100 Kw 136Hp ‼️
???? МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ !!!
✅10,000 €
✅2010 година
✅Diesel
✅Мануел менувач 6 брзини
✅2.0 TDI / 100 KW/136 KS
✅ 239,661 km
✅Регистрирано до: 04/2025
✅Oпрема:
-Потпирач за рака
-Автоматска контрола на климата
-Електрични странични ретровизори
-Електрични прозорци
-Поделени задни седишта
-Систем старт-стоп
-Затемнети стакла
-CD плеер
-Вграден компјутер
-Безбедност и безбедност
-ABS
-Централна брава на вратата со далечински управувач
-Дневни светла
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Електронска контрола на стабилноста
-Помошник за сопирање за итни случаи
-Светла за магла
-Воздушно перниче за глава
-Имобилизатор
-Воздушно перниче од страна на совозачот
-Серво волан
-Задно воздушно перниче
-Странично воздушно перниче
-Контрола на тракција
✅ 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
???? www.onegroup.mk
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
???? 071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 289€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>