Ford C-MAX Trend 2,0 TDCi DPF Powershift Trend ОНЕ АУТО ( Скопје )
5,300€ Рата од: 123€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ Ford C-MAX Trend 2,0 TDCi DPF Powershift Trend ‼️
???? МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ !!!
✅5,300 €
✅2009 година
✅Diesel
✅Аутоматски менувач
✅2.0 TDCI / 100 KW/136 KS
✅ 292,295 km
✅Регистрирано до: 04/2025
✅Oпрема:
-Климатизација
-Потпирач за рака
-Контрола на крстарење
-Електрични странични ретровизори
-Кожен волан
-Сензор за светлина
-Мултифункционален волан
-Електрични прозорци
-Сензор за дожд
-Затемнети стакла
-CD плеер
-Вграден компјутер
-Радио
-ABS
-Централна брава на вратата со далечински управувач
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Електронска контрола на стабилноста
-Помошник за сопирање за итни случаи
-Светла за магла
-Воздушно перниче за глава
-Имобилизатор
-Воздушно перниче од страна на совозачот
-Серво волан
-Задно воздушно перниче
-Странично воздушно перниче
-Контрола на тракција
-Алуминиумски тркала
-Автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор
-Спојлер
???? www.onegroup.mk
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
???? 071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 123€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>