MERCEDES C 350 CDI 2010 4 MATIC 165 KW / 224 PS ОНЕ АУТО ( Скопје )
12,500€ Рата од: 291€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ MERCEDES C 350 CDI 2010 4 MATIC 165 KW / 224 PS ‼️
????МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ!!!
✅ 12,500 €
✅ 2010 година
✅ Дизел
✅3.0 / 165 KW / 224 HP
✅ 240,422 km
✅ Аутоматик
✅ Регистрирано до: 02/2024
✅ Опрема:
-Климатизација
-Автоматска контрола на климата
-Мултифункционален волан
-Електрични прозорци
-Сензор за дожд
-Темпомат
-Навигација
-Грејачи на седишта
-Електрични седишта
-Bluetooth
-CD плеер
-MP3
-ABS
-Централна брава на вратата
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Електронска контрола на стабилноста
-Светла за магла
-Изофикс
-Серво волан
-Странично воздушно перниче
-Алуминиумски тркала
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️ 022775555
???? 071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 291€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>