VOLKSWAGEN GOLF R 7.5 Variant 2019 DSG 1.6 TDI 85 KW 116 KS ОНЕ АУТО ( Скопје )
17,500€ Рата од: 407€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ VOLKSWAGEN GOLF R 7.5 Variant 2019 DSG 1.6 TDI 85 KW 116 KS ‼️
???? МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ !!!
✅17,500 €
✅2019 година
✅Diesel
✅Аутоматски менувач DSG
✅1.6 TDI / 85 KW/ 116 KS
✅ 202,830 km
✅Регистрирано до: 01/2025
✅До 3.000 км или 2 месеци ГАРАНЦИЈА
✅Oпрема:
Климатизација
Потпирач за рака
Автоматска контрола на климата, 2 зони
Контрола на крстарење
Електрични странични ретровизори
Држач на ридови
Кожен волан
Мултифункционален волан
Систем за навигација
Контрола на растојание од паркирање
Камера на системот за помош при паркирање
Сензори на системот за помош при паркирање напред
Сензори на системот за помош при паркирање назад
Електрични прозорци
Греење на седиштата
Систем старт-стоп
Панорама кров
Bluetooth
Дигитално радио
Опрема без раце
Вграден компјутер
USB
ABS
Адаптивни фарови
Централна брава на вратата
Дневни светла
Воздушно перниче од страна на возачот
Електронска контрола на стабилноста
Имобилизатор
Изофикс
LED дневни светла
Воздушно перниче од страна на совозачот
Серво волан
Странично воздушно перниче
Систем за контрола на ограничување на брзината
Алуминиумски тркала
Амбиентално осветлување
Карго бариера
Систем за миење фарови
Багажник на покривот
Спортски пакет
Спортски седишта
Спортска суспензија
✅100% ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
✅ 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
???? 071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 407€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>