Skoda Superb 2017 Automatic DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS ОНЕ АУТО ( Скопје )
19,900€ Рата од: 436€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ Skoda Superb 2017 DSG 2.0 TDI 110 KW 150 KS‼️
???? МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ !!!
✅19,900 €
✅2017 година
✅Diesel
✅2.0 TDI / 110 KW 150KS
✅116,040 km
✅Аутоматски менувач DSG
✅Регистрирано до: 12/2024
✅До 3.000 км или 2 месеци ГАРАНЦИЈА
✅Oпрема:
-Навигација
-Климатизација
-Греачи на седишта
-Потпирач за рака
-Контрола на крстарење
-Електрични странични ретровизори
-Држач на ридови
-Кожен волан
-Команди на волан
-Мултифункционален волан
-Систем за навигација
-Контрола на растојание од паркирање
-Сензори на системот за помош при паркирање назад
-Камера
-Електрични прозорци
-Сензор за дожд
-Систем старт-стоп
-Bluetooth
-Дигитално радио
-Опрема без раце
-Вграден компјутер
-USB
-ABS
-Централна брава на вратата
-Дневни светла
-Откривање на поспаност на возачот
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Електронска контрола на стабилноста
-Помошник за сопирање за итни случаи
-Светла за магла
-Имобилизатор
-Изофикс
-LED фарови
-Воздушно перниче од страна на совозачот
-Серво волан
-Странично воздушно перниче
-Систем за следење на притисокот во гумите
-Алуминиумски тркала
-Систем за миење фарови
-Летни гуми
-Екран на допир
-Гласовна контрола
-Влечна кука
✅100% ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
✅2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
???? 071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 436€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>