Volkswagen Golf 7.5 Automatic 2018god DSG 1.6 TDI 85 KW 116 KS ОНЕ АУТО ( Скопје )
18,600€ Рата од: 433€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ Volkswagen Golf 7.5 2018 DSG 1.6 TDI 85 KW 116 KS ‼️
???? МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ !!!
✅18,600 €
✅2018 година
✅Diesel
✅Аутоматски менувач DSG
✅1.6 TDI / 85 KW/ 116 KS
✅ 174,300 km
✅Регистрирано до: 12/2024
✅До 3.000 км или 2 месеци ГАРАНЦИЈА
✅Oпрема:
-Потпирач за рака
-Автоматска контрола на климата, 2 зони
-Навигација
-Електрични странични ретровизори
-Држач на ридови
-Централна брава на вратата
-Кожен волан
-Сензор за светлина
-Лумбална поддршка
-Мултифункционален волан
-Контрола на растојание од паркирање
-Сензори на системот за помош при паркирање напред
-Сензори на системот за помош при паркирање назад
-Електрични прозорци
-Сензор за дожд
-Поделени задни седишта
-Систем старт-стоп
-Android Auto
-Apple CarPlay
-Bluetooth
-Дигитален кокпит
-Дигитално радио
-Индуктивно полнење за паметни телефони
-Интегриран музички стриминг
-MP3
-Вграден компјутер
-Радио
-USB
-ABS
-Адаптивна контрола на патувањето
-Алармен систем
-Централна брава на вратата
-Дневни светла
-Систем за предупредување за далечина
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Електронска контрола на стабилноста
-Помошник за сопирање за итни случаи
-Систем за итни случаи
-Воздушно перниче за глава
-Помош за долго светло
-Имобилизатор
-Изофикс
-LED дневни светла
-Систем за предупредување за напуштање лента
-Воздушно перниче од страна на совозачот
-Серво волан
-Странично воздушно перниче
-Систем за контрола на ограничување на брзината
-Систем за следење на притисокот во гумите
-Контрола на тракција
-Препознавање сообраќаен знак
-Алуминиумски тркала
-Амбиентално осветлување
-Автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор
-Електронска сопирачка за паркирање
-Комплет за итна поправка на гуми
-Летни гуми
-Екран на допир
-Гласовна контрола
✅100% ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
✅ 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
???? 071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 433€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>