SEAT LEON 2008 2.0 TDI 103kw/140 Ks ОНЕ АУТО ( Скопје )
5,900€ Рата од: 137€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️SEAT LEON 2008 2.0 TDI 103kw/140 Ks ‼️
???? МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ!!!
✅ 5,900 €
✅ 2008 година
✅ Дизел
✅2.0 TDI / 103 KW 140 HP
✅ 187,133 km
✅ Мануел
✅Регистрирано до: 07/2023
✅Oпрема:
-Климатроник 2 зони
-Греачи на седишта
-Темпомат
-Кожен волан
-Сензори на системот за помош при паркирање назад
-Електрични прозорци
-Електрични ретровизори
-Вграден компјутер
-CD плеер
-Радио
-ABS
-ASR
-Централна брава на вратата
-Централна брава на вратата со далечински управувач
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Странично воздушно перниче
-Алуминиумски тркала
-Систем за миење фарови
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️ 022775555
???? 071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 137€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>