AUDI A6 ALLROAD 3.0 TDI V6 AUTOMATIC 171 KW/ 232 KS ОНЕ АУТО ( Скопје )
8,900€ Рата од: 207€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️AUDI A6 ALLROAD 3.0 TDI V6 AUTOMATIC 171 KW/ 232 KS ‼️
МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ!!!
✅ 8,900 €
✅ 2007 година
✅ Дизел
✅3.0 tdi / 171 KW 232 HP
✅ 298,000 km
✅ Аутоматик
✅Регистрирано до: 10/2024
✅Oпрема:
-Климатизација
-Навигација
-Темпомат
-Воздушна суспензија
-Потпирач за рака
-Кожни седишта
-Кожен волан
-Контрола на растојание од паркирање
-Сензори на системот за помош при паркирање напред
-Електрични прозорци
-Електрични ретровизори
-Греење на предни седиштата
-Греење на задни седишта
-Bluetooth
-CD плеер
-Дигитално радио
-Вграден компјутер
-Радио
-USB
-ABS
-ASR
-Централна брава на вратата
-Централна брава на вратата со далечински управувач
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Странично воздушно перниче
-Ксенонски фарови
-Алуминиумски тркала
-Систем за миење фарови
-Резервна гума
-Спој за приколка
За повеќе информации контактирајте не на:
???? www.onegroup.mk
☎️ 022775555
???? 071236060 или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 207€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>