OPEL ASTRA 1.6 16V 2014. 85KW/ 115 PS AUTOMATIC ОНЕ АУТО ( Скопје )
7,500€ Рата од: 175€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️OPEL ASTRA 1.6 16V 2014. 85KW/ 115 PS AUTOMATIC ‼️
???? МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ!!!
✅ 7,500 €
✅ 2014 година
✅ Бензин
✅1.6 / 85 KW 115HP
✅150,000 km
✅ Аутоматик
✅Регистрирано до: 05/2024
✅Oпрема:
-Климатизација
-Команди на волан
-Темпомат
-Електрични странични ретровизори
-Кожен волан
-Мултифункционален волан
-Сензори за помош при паркирање назад
-Електрични прозорци
-Затемнети стакл
-Магленки
-ESP
-CD плеер
-MP3
-Радио
-ABS
-Централна брава на вратата
-Централна брава на вратата со далечински управувач
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Светла за магла
-Воздушно перниче за глава
-Имобилизатор
-Воздушно перниче од страна на совозачот
-Серво волан
-Странично воздушно перниче
За повеќе информации контактирајте не на:
???? www.onegroup.mk
☎️022775555
????071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 175€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>