BMW X1 1.8 D X DRIVE 2011 105 KW 143 HP AUTOMATIC ОНЕ АУТО ( Скопје )
12,300€ Рата од: 286€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️BMW X1 1.8 D X DRIVE 2011 105 KW 143 HP AUTOMATIC ‼️
????МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ!!!
✅ 12,300 €
✅ 2011 година
✅ Дизел
✅1.8 D / 105 KW / 143 HP
✅ 189,600 km
✅ Аутоматик
✅ Регистрирано до: 10/2024
✅ До 3.000 км или 2 месеци ГАРАНЦИЈА
✅ Опрема:
-Климатизација
-Темпомат
-Електрични странични ретровизори
-Сензор за дожд
-Кожен волан
-Лумбална поддршка
-Контрола на растојание од паркирање
-Сензори на системот за помош при паркирање назад
-Електрични прозорци
-Затемнети стакла
-Bluetooth
-CD плеер
-MP3
-Вграден компјутер
-Радио
-ABS
-Алармен систем
-Централна брава на вратата
-Централна брава на вратата со далечински управувач
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Електронска контрола на стабилноста
-Светла за магла
-Воздушно перниче за глава
-Имобилизатор
-Воздушно перниче од страна на совозачот
-Серво волан
-Задно воздушно перниче
-Странично воздушно перниче
-Алуминиумски тркала
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
????071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 286€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>