SKODA OCTAVIA 2013 1.2 TSI 77 KW/ 105 PS ОНЕ АУТО ( Скопје )
6,850€ 7,500€ Рата од: 198€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!

‼️ SKODA OCTAVIA 2013 1.2 TSI 77 KW/ 105 PS ‼️

????МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ!!!

✅ 6,850 €

✅ 2013 година

✅ Бензин

✅1.2 / 77 KW 105 HP

✅149,961 km

✅Аутоматик

✅Регистрирано до: 09/2024

✅Oпрема:

Климатизација

Потпирач за рака

Автоматска контрола на климата

Контрола на крстарење

Електрични странични ретровизори

Кожен волан

Мултифункционален волан

Контрола на растојание од паркирање

Сензори на системот за помош при паркирање назад

Електрични прозорци

Сензор за дожд

Затемнети стакла

CD плеер

MP3

Радио

Безбедност и безбедност

ABS

Алармен систем

Централна брава на вратата

Централна брава на вратата со далечински управувач

Воздушно перниче од страна на возачот

Светла за магла

Воздушно перниче за глава

Имобилизатор

Воздушно перниче од страна на совозачот

Серво волан

Странично воздушно перниче

Систем за следење на притисокот во гумите

Контрола на тракција

Алуминиумски тркала (16")

Автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор

Багажник на покривот

Спој за приколка

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 198€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>