SUZUKI SWIFT 4X4 2007 1.3 - 68 KW/ 93 PS ОНЕ АУТО ( Скопје )
4,500€ 5,200€ Рата од: 105€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️SUZUKI SWIFT 4X4 2007 1.3 - 68 KW/ 93 PS ‼️
????МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ!!!
✅ 4,500 €
✅2007 година
✅Benzin
✅1.3 / 68 KW 93 HP
✅194,196 km
✅Мануел
✅Регистрирано до: 09/2024
✅Oпрема:
-Климатизација
-Електрични странични ретровизори
-Централна брава на вратата без клуч
-Кожен волан
-Мултифункционален волан
-Електрични прозорци
-Греење на седиштата
-Поделени задни седишта
-Систем старт-стоп
-Bluetooth
-CD плеер
-Дигитално радио
-Опрема без раце
-MP3
-Вграден компјутер
-USB
-ABS
-Централна брава на вратата
-Централна брава на вратата со далечински управувач
-Дневни светла
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Светла за магла
-Воздушно перниче за глава
-Имобилизатор
-Изофикс
-Воздушно перниче од страна на совозачот
-Серво волан
-Странично воздушно перниче
-Додатоци
-Автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️ 022775555
???? 071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 105€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>