AUDI Q5 2.0 TDI 2010 quattro AUTOMATIК 120 Kw / 163 ks ОНЕ АУТО ( Скопје )
15,500€ Рата од: 361€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ AUDI Q5 2.0 TDI 2010 quattro AUTOMATIК 120 Kw / 163 ks ‼️
????МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ!!!
✅ 15,500 €
✅ 2010 година
✅ Дизел
✅2.0 TDI / 120 KW / 163 HP
✅ 155.759 km
✅ Аутоматик
✅ Опрема:
-Air conditioning
-Armrest
-Automatic climate control
-Auxiliary heating
-Cruise control
-Electrical side mirrors
-Heads-up display
-Keyless central door lock
-Leather steering wheel
-Light sensor
-Lumbar support
-Multi-function steering wheel
-Navigation system
-Power windows
-Rain sensor
-Seat heating
-Start-stop system
-Sunroof
-Radio
-ABS
-AIR BAG
-ASR
-Alarm system
-Xenon headlights
-Central door lock
-Central door lock with remote control
-Driver-side airbag
-Electronic stability control
-Head airbag
-Lane departure warning system
-Passenger-side airbag
-Power steering
-Side airbag
-Tire pressure monitoring system
-Traction control
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
????071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 361€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>