‼️ RANGE ROVER 2011 3.0 HSE 188 Kw 256 ks ‼️ ОНЕ АУТО ( Скопје )
23,900€ Рата од: 528€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ RANGE ROVER 2011 3.0 HSE 188 Kw 256 ks ‼️
????МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ!!!
✅ 23,900 €
✅ 2011 година
✅ Дизел
✅3.0 / 188 KW / 256 HP
✅ 256,580 km
✅ Аутоматик
✅ Регистрирано до: 11/2023
✅ Зелен Картон
✅ Luxury Опрема:
-Климатизација
-Контрола на крстарење
-Електрични странични ретровизори
-Електрично прилагодливи седишта
-Кожни седишта
-Кожен волан
-Сензор за светлина
-Систем за навигација
-Контрола на растојание од паркирање
-Камера на системот за помош при паркирање
-Сензори на системот за помош при паркирање назад
-Сензор за дожд
-Поделени задни седишта
-Bluetooth
-CD плеер
-Опрема без раце
-MP3
-Радио
-Звучен систем
-USB
-ABS
-Адаптивни фарови
-Алармен систем
-Централна брава на вратата
-Дневни светла
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Електронска контрола на стабилноста
-Светла за магла
-Изофикс
-LED дневни светла
-Воздушно перниче од страна на совозачот
-Серво волан
-Странично воздушно перниче
-Систем за следење на притисокот во гумите
-Ксенонски фарови
-Алуминиумски тркала
-Спортска суспензија
-Екран на допир
-Гласовна контрола
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
????071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 528€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>