Volkswagen Polo Cross 2006 1.9 tdi 74 KW 101 KS ОНЕ АУТО ( Скопје )
5,600€ Рата од: 162€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ Volkswagen Polo Cross 2006 1.9 tdi 74 KW 101 KS ‼️
????МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ !!!
✅5,600 €
✅2006 година
✅Дизел
✅1.9/ 74 KW/ 101 KS
✅169,940 km
✅Manual
✅Регистрирано до: 05/2024
✅Oпрема:
-Климатизација
-Автоматска контрола на климата
-Контрола на крстарење
-Електрични странични ретровизори
-Кожен волан
-Систем за навигација
-Електрични прозорци
-Сензор за дожд
-Греење на седиштата
-Поделени задни седишта
-Затемнети стакла
-MP3
-Bluetooth
-CD плеер
-Радио
-ABS
-AIR BAG
-Алармен систем
-Централна брава на вратата
-Централна брава на вратата со далечински управувач
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Електронска контрола на стабилноста
-Светла за магла
-Воздушно перниче за глава
-Имобилизатор
-Воздушно перниче од страна на совозачот
-Серво волан
-Странично воздушно перниче
Додатоци
-Алуминиумски тркала
-Багажник на покривот
-Пакет за пушач
-Спортски седишта
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
???? 071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат)

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 162€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>