Mitsubishi Outlander AUTOMATIC 2.2 DID 4 WD 110 KW / 150 PS ОНЕ АУТО ( Скопје )
16,450€ Рата од: 475€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ Mitsubishi Outlander 2.2 DID 4 WD 110 KW / 150 PS ‼️
????МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ!!!
✅ 16,450 €
✅2014 година
✅ Дизел
✅2.2 / 110KW / 150 HP
✅ 124,710 km
✅ Аутоматик
✅ Регистрирано до: 06/2024
✅ До 3.000 км или 2 месеци ГАРАНЦИЈА
✅ Опрема:
-Климатизација
-Потпирач за рака
-Автоматска контрола на климата
-Контрола на крстарење
-Електрични странични ретровизори
-Преклопете го рамното совозачко седиште
-Држач на ридови
-Кожен волан
-Сензор за светлина
-Мултифункционален волан
-Систем за навигација
-Контрола на растојание од паркирање
-Камера на системот за помош при паркирање
-Електрични прозорци
-Сензор за дожд
-Греење на седиштата
-Затемнети стакла
-Забава и медиуми
-Bluetooth
-CD плеер
-Опрема без раце
-MP3
-Вграден компјутер
-Радио
-USB
Безбедност :
-ABS
-Централна брава на вратата
-Централна брава на вратата со далечински управувач
-Дневни светла
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Електронска контрола на стабилноста
-Помошник за сопирање за итни случаи
-Светла за магла
-Воздушно перниче за глава
-Имобилизатор
-Изофикс
-LED дневни светла
-Воздушно перниче од страна на совозачот
-Серво волан
-Задно воздушно перниче
-Странично воздушно перниче
-Систем за контрола на ограничување на брзината
-Систем за следење на притисокот во гумите
-Контрола на тракција
-Алуминиумски тркала (17")
-Автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор
-Багажник на покривот
-Спојлер
-Екран на допир
-Спој за приколка
-Зимски гуми

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 475€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>