‼️ BMW 1 116d 2010 2.0 D 85 KW 116 HP ‼️ ОНЕ АУТО ( Скопје )
6,950€ 7,300€ Рата од: 162€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ BMW 1 116d 2010 2.0 D 85 KW 116 HP ‼️
????МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ!!!
✅ 6,950 €
✅ 2010 година
✅ Дизел
✅2.0 / 85 KW / 116 HP
✅ 251,348 km
✅ Мануел
✅ Регистрирано до: 02/2024
✅ Опрема:
-Климатизација
-Електрични странични ретровизори
-Кожен волан
-Контрола на растојание од паркирање
-Сензори на системот за помош при паркирање назад
-Електрични прозорци
-Поделени задни седишта
-Систем старт-стоп
-Темпомат
-Затемнети стакла
-Bluetooth
-CD плеер
-MP3
-Борд компјутер
-Радио
-ABS
-Централна брава на вратата
-Централна брава на вратата со далечински управувач
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Електронска контрола на стабилноста
-Светла за магла
-Воздушно перниче за глава
-Имобилизатор
-Воздушно перниче од страна на совозачот
-Серво волан
-Задно воздушно перниче
-Странично воздушно перниче
-Контрола на тракција
-Алуминиумски тркала (17")
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️ 022775555
???? 071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 162€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>