Mitsubishi Outlander 2.2 DID 4 WD 110 KW / 150 PS ОНЕ АУТО ( Скопје )
18,450€ 19,500€ Рата од: 528€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ Mitsubishi Outlander 2.2 DID 4 WD 110 KW / 150 PS ‼️
????МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ!!!
✅ 18,450 €
✅ 2015 година
✅ Дизел
✅2.2 / 110KW / 150 HP
✅ 201,368 km
✅ Мануал
✅ 7 Патници
✅ Регистрирано до: 03/2024
✅ До 3.000 км или 2 месеци ГАРАНЦИЈА
 
✅ Опрема:
-Климатизација
-Потпирач за рака
-Автоматска контрола на климата, 2 зони
-Контрола на крстарење
-Електрична задна врата
-Електрични странични ретровизори
-Електрично прилагодливи седишта
-Преклопете го рамното совозачко седиште
-Држачци на ридови
-Централна брава на вратата без клуч
-Кожни седишта
-Кожен волан
-Сензор за светлина
-Лумбална поддршка
-Мултифункционален волан
-Систем за навигација
-Контрола на растојание од паркирање
-Камера на системот за помош при паркирање
-Сензори на системот за помош при паркирање назад
-Електрични прозорци
-Сензор за дожд
-Греење на седиштата
-Систем старт-стоп
-Bluetooth
-CD плеер
-Дигитално радио
-Опрема без раце
-Индуктивно полнење за паметни телефони
-Вграден компјутер
-Радио
-Звучен систем
-USB
-Безбедност и безбедност
-ABS
-Адаптивни фарови
-Алармен систем
-Централна брава на вратата
-Дневни светла
-Откривање на поспаност на возачот
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Електронска контрола на стабилноста
-Светла за магла
-Имобилизатор
-Изофикс
-LED дневни светла
-Систем за предупредување за напуштање лента
-Воздушно перниче од страна на совозачот
-Серво волан
-Странично воздушно перниче
-Систем за контрола на ограничување на брзината
-Систем за следење на притисокот во гумите
-Контрола на тракција
-Препознавање сообраќаен знак
-Ксенонски фарови
-Алуминиумски тркала
-Амбиентално осветлување
-Автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор
-Карго бариера
-Резервна Гума
-Систем за миење фарови
-Скијачка торба
-Екран на допир
-Спој за приколка
-Гласовна контрола
-Зимски пакет
✅100% ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
✅2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
???? 071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 528€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>