FIAT 500 1.3 JTD 55 KW 75 KS ОНЕ АУТО ( Скопје )
6,150€ Рата од: 178€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️ FIAT 500 1.3 JTD 55 KW 75 KS ‼️
???? МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ !!!
✅6,150 €
✅2009 година
✅Дизел
✅1.3 / 55KW/ 75 KS
✅144,459 km
✅Manual
✅Регистрирано до: 01/2024
✅До 3.000 км или 2 месеци ГАРАНЦИЈА
✅Oпрема:
- ABS
- ASR
- AIRBAG
- USB
- Серво волан
- Магленки
- Електрика на ретровизори
- Електрика на прозорци
- Централно заклучување
- Клима
- Алуминиумски бандаши
✅100% ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
????www.onegroup.mk
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
????071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 178€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>