HYUNDAI I 20 2010 1.2i 57 KW 77 HP ОНЕ АУТО ( Скопје )
4,300€ 4,500€ Рата од: 100€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️HYUNDAI I 20 2010 1.2i 57 KW 77 HP ‼️
????МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ!!!
✅ 4,300 €
✅ 2010 година
✅ Benzin
✅1.2 / 57 KW / 77 HP
✅ 214 372 km
✅ Мануел
✅ Регистрирано до: 12/2023
✅ До 3.000 км или 2 месеци ГАРАНЦИЈА
✅ Опрема:
-Comfort & Convenience
-Air conditioning
-Power Windows
-Entertainment & Media
-CD player
-MP3
-Radio
-Safety & Security
-ABS
-Central door lock
-Passenger-side airbag
-Power steering
За повеќе информации контактирајте не на:
???? www.onegroup.mk
☎️ 022775555
???? 071236060 или
???? посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 100€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>