‼️ SKODA OCTAVIA 2019 1.6 TDI 115 HP ‼️ ОНЕ АУТО ( Скопје )
13,500€ 14,000€ Рата од: 314€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!

‼️ OCTAVIA 2019 1.6 TDI 115 HP ‼️
?МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ!!!
✅ 13,500 €
✅ 2019 година
✅ Diesel
✅ 1.6 TDI / 85 KW / 115 HP
✅ 229,038 km
✅ Manual
✅ Регистрирано до: 07/2023
✅ До 3.000 км или 2 месеци ГАРАНЦИЈА
✅ Опрема:
-Comfort & Convenience
-Navigation
-Armrest
-Electrical side mirrors
-Power windows
-Start-stop system
-Entertainment & Media
-Bluetooth
-Hands-free equipment
-On-board computer
-Radio
-Sound system
-USB
-Safety & Security
-ABS
-Central door lock
-Daytime running lights
-Driver-side airbag
-Electronic stability control
-Immobilizer
-Isofix
-LED Daytime Running Lights
-Passenger-side airbag
-Power steering
-Side airbag
-Tire pressure monitoring system
-Traction control
-Extras
-Roof rack
✅ 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
? www.onegroup.mk
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
? 071236060 или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 314€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>