‼️Skoda Fabia 2018 1.4 TDI 66KW 90HP‼️ ОНЕ АУТО ( Скопје )
11,500€ 11,800€ Рата од: 268€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!

‼️Skoda Fabia 2018 1.4 TDI 66KW 90HP‼️
?МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ!!!
✅ 11.500€
✅ Diesel
✅ 2018 година
✅ 1.4 TDI/ 66KW/90HP
✅ 163,381 km
✅ Manuаl
✅ Регистрирано до: 05/2023
✅ До 3.000 км или 2 месеци ГАРАНЦИЈА
✅ Oпрема:
✅Comfort & Convenience
Air conditioning
Automatic climate control
Electrical side mirrors
Power windows
✅Entertainment & Media
Bluetooth
Hands-free equipment
On-board computer
✅Safety & Security
ABS
Alarm system
Central door lock
Driver-side airbag
Electronic stability control
Head airbag
Immobilizer
Passenger-side airbag
Power steering
Side airbag
Traction control
✅ Целосна СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
? www.onegroup.mk
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️022775555
? 071236060 или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 268€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>