Сите понуди
7,900€
8,100€
Рата од:
184 €

Opel Corsa 1.3 CDTI 75 hp 2007 god

Авто плац AUTO KODEKS (Скопје)
3,850€
Рата од:
90 €

Opel Insignia 2.0 CDTI 160 hp 2010 год

Авто плац AVTO CONNECT (Тетово)
7,750€
Рата од:
180 €

Opel Astra 1.4i 16V 90 hp 2008 год

Авто плац EU MOBILE (Скопје)
4,190€
Рата од:
98 €

Opel Astra 1.7CDTI 2010 god

AUTO LAVCE (Битола)
7,500€
Рата од:
175 €

Opel Antara 2.0 CDTI 150 hp 2011 god

Авто плац AVTOCENTAR (Тетово)
8,700€
Рата од:
203 €

Opel Corsa 1.3 CDTI 95 hp 2010 god

Авто плац AUTO UNO (Скопје)
4,300€
Рата од:
100 €

OPEL ZAFIRA 1.6 TURBO BENZ-METAN 2012 (AUTO ZVEKI)

Авто плац AUTO ZVEKI (Скопје)
5,900€
Рата од:
137 €

OPEL CORSA D 1.3 JTD COSMO 2010 UNIKAT

Авто плац AUTO ZVEKI (Скопје)
4,000€
Рата од:
93 €