HYUNDAI I 30 2011 1.6 CRDI 66 KW 90 HP ОНЕ АУТО ( Скопје )
5,900€ Рата од: 137€
Сите возила од понудата на Оне Ауто се проверени, регистрирани и подлежат на гаранција!
‼️HYUNDAI I 30 2011 1.6 CRDI 66 KW 90 HP ‼️
????МОЖНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА РАТИ ПРЕКУ ОНЕ ЛИЗИНГ!!!
✅ 5900 €
✅ 2011 година
✅ Дизел
✅1.6/ 66 KW / 90 HP
✅ 199,813 km
✅ Мануел
✅ Регистрирано до: 05/2024
✅ До 3.000 км или 2 месеци ГАРАНЦИЈА
✅ Опрема:
-Климатизација
-Повеќефункционален волан
-електрични прозорци
-CD плеер
-радио
-Aux
-Usb
-Air Bag
-Воздушно перниче од страна на возачот
-Странично воздушно перниче на совозачот
-Странични воздушни перничиња
-Електронска контрола на стабилноста
-Централна брава на вратата
-Светла за магла
-Изофикс
-Серво волан
-Спој за приколка
За повеќе информации контактирајте не на:
☎️ 022775555
???? 071236060
или посетете го нашиот ОНЕ Авто Салон на бул. Словенија бб, Скопје-Визбегово (во близина на Качанички пат).

Одберете го Вашиот автомобил со 3 едноставни чекори

Чекор 1 Одберете возило од нашата целосна понуда
Чекор 2 Аплицирајте за отплата на рати преку Оне Лизинг
Чекор 3 Потпишете го Договорот за лизинг и стартувајте го Вашето возило

Аплицирајте сега со месечна рата од 137€

Имате прашања во врска со овој автомобил? Пратете ни порака или јавете се на +389 02 277 5555 или на +389 71 236 060

Со оваа форма за аплицирање ќе ни ги испратите Вашите лични податоци, за да проверите како постапуваме со нив Ве молиме прочитајте ја нашата Политика за приватност.
*
*
*
+389

>